Hello, dear guest!
login to your profile or register if you don't have registration, to gain full access to site functions.

Advertisment

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кандидатура на n0fear

n0fear

1. Име:Красимир
2. Години:17
3. Били ли сте админ досега, ако да къде:Да много пъти съм бил Админ.Не помня имената на повечето сървъри,но ако някой от Вас помни старата верига на Betterplay бях един от екипа.
4. От колко време се занимавате с Counter Strike:6-7 години в сървари.
5. От колко време играете в нашите сървъри:От сравнително малко.
6. Защо искате да сте админ при нас:Искам да съм админ при вас,защото искам да помогна на сървара да се развие и също така разбира се за да направя играта по качествена като пазя сървара от нарушители,хакери,рекламатори т.н.
7. Вашето име в сървърите ни: FnZ*n0fear
8. Ще рекламирате ли сървърите/веригата, ако да къде:Разбира се и главно ще е в скайп до момента.
9. За кой сървър се кандидатирате: BetterPlay.eu # Dust2Only [Massacre] IP: d2.betterplay.eu:27018
10. За връзка - skype или email:skype: krasi.gospodinov98 email:[email protected]
11. Различавате ли хакер от обикновен играч:Да имам опит.
12. Умеете ли да работите с админ командите:Да
13. Линк към GameTracker: https://www.gametracker.com/krasgod/

Благодаря за вниманието.

Fresh

Оправи си линка към GameTracker, ако искаш кандидатурата ти да бъде взета на сериозно.
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...0088FF.png]

BM!

Поне малко да беше се постарал. Направи няколко доклада за нарушители и тогава пусни една кандидатура. Против

-F A N T A-

Оправи си линка към gametracker.com, прочети внимателно образеца: https://betterplay.eu/showthread.php?tid=28 , там пише подробно! И старата верига на BetterPlay да не е паднала от небето, че да не я помним, нали ние сме я създали.. Big Grin
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...0FA6AE.png]

Fresh

Кандидатурата се отхвърля, не видях никаква сериозност от страна на кандидата щом не си направи труда дори линка към GameTracker да си оправи.
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...0088FF.png]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Advertisment